Президент України Петро Порошенко відвідав КПІ ім. Ігоря Сікорського PDF

20 липня Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відвідав Президент України Петро Порошенко. Президент України зустрівся зі студентами, курсантами, аспірантами, викладачами та співробітниками КПІ імені Ігоря Сікорського.

На зустрічі, яка проходила в залі Вченої ради університету, були присутні курсанти Інституту на чолі з начальником Інституту полковником Пучковим О.О., а також перший заступник начальника Інституту полковник Васильєв О.Я. та завідуючі спеціальних кафедр Інституту – Рома О.М., Криховецький Г.Я., Романенко В.П., Єрохін В.Ф. У своїй промові Президент України подякував студентам, викладачам і науковим співробітникам КПІ ім. Ігоря Сікорського за розробки в оборонній сфері, які швидко впроваджуються в життя і працюють на захист суверенітету і територіальної цілісності нашої країни. В кінці зустрічі ректор КПІ імені Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський сказав - «Ми, київські політехніки, вважаємо своїм головним обов'язком зробити все від нас можливе для забезпечення незалежності нашої країни».

До зустрічі з президентом військовослужбовці Інституту відвідали фотоекспозицію, присвячену загиблим в АТО київським політехнікам, ознайомилися з інноваційними проектами та стартапами вчених і студентів Університету з проблем енергозабезпечення, енергоефективності та енергозбереження.

Вторник, 25 июля 2017