Інститут підтримав Всесвітній День вишиванки PDF

Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня, у 2017 році – припадає на 18 травня.

Вишиванка в культурі України займає особливе місце. Це свято покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу, популяризувати українську культуру і традиції.

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. В цей день українці одягаються у вишиванки та прогулюються своїми містами.

Курсанти  та студенти Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» разом із керівництвом, викладачами та працівниками підтримали це свято, яке символізує національну єдність.  Хай свято вишиванки надихає нас на нові перемоги.

Четверг, 18 мая 2017