Інститут відвідав «Ярмарку професій та вакансій» у Бородянському районі Київської області PDF

19 квітня 2017 року, у рамках здійснення профорієнтаційної роботи , науково-педагогічні працівники Інституту відвідали «Ярмарку професій та вакансій» у Бородянському районі Київської області.

За ініціативи директорів загальноосвітніх навчальних закладів Вінницької міської ради: школи № 2 (Мріщук Володимир Петрович);  3 (Лепко Нaдія Іллівна);  13 (Лученко Світлана Володимирівна) відбулися зустрічі представників Інституту із випускниками зазначених шкіл.

Під час дружніх бесід були надані відповіді на численні питання випускників стосовно особливостей прийому до Інституту у 2017 році для здобуття вищої освіти за спеціальностями 172. Телекомунікації та радіотехніка; 125. Кібербезпека; 122. Комп’ютерні науки.

Додаткову інформацію з питань вступної кампанії 2017 року можна отримати за електронними адресами: vstup@iszzi.kpi.ua, vk_iszzi@ukr.net та за телефоном   0936099819.

Пятница, 21 апреля 2017