Курсанти Інституту пройшли курс тактичної медицини PDF

Курсанти Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», за сприяння інструкторів з Захисту Патріотів, пройшли курс бійця-рятувальника.

6

Курсанти 4 курсу, у кількості 130 чоловік, пройшли базовий курс бійця-рятувальника. Протягом трьох днів хлопці та дівчата отримували навики надання допомоги під обстрілом, опанували тактичну польову допомогу та навчились евакуювати поранених.

2

Перші два дні досвідчені керівники передавали свої знання курсантам, та визначають:  «Вони всі молоді, активні, всмоктують інформацію наче губки».

На третій день курсанти відпрацьовували набуті теоретичні знання. Кожен з курсантів мав свою роль: пораненого, рятувальника та тих хто тримає периметр, з якими вони впоралися на всі 5 балів.

3

4

5

Як кажуть самі курсанти: «Курс був би ще кращим, коли б ми виїхали в ліс, де не було б поруч людей, коли б ми мали зброю, аби відпрацювати програму ще ближче до реальних бойових дій». Але і атмосфера, яку вони самі створили, доволі якісно відтворила психічне навантаження, що буває під часу бою.

1

"Захист патріотів" освітив подію на власному сайті, про візит до ІСЗЗІ за посиланням: http://patriotdefence.org/ua/news/newsletters/kursanti-projshli-kurs-bijczya-ryatuvalnika.html

Пятница, 14 октября 2016