Здійснює підготовку фахівців у сфері інформаційних систем та технологій і є випусковою.

Галузь знань: 12 Інформаційні технології

Спеціальність: 122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології

Кваліфікація: інженер із застосування комп'ютерів

В процесі навчання курсанти отримують наступні знання та вміння:

• використання сучасних технологій програмування та створення програмних продуктів;
  • проектування засобів обчислювальної техніки і систем управління;
  • розробка і використання спеціалізованого і загального програмного забезпечення сучасних комп'ютерних систем та мереж;
  • використання WEB-технології та WEB-дизайн;
  • використання новітніх інформаційних технологій;
  • захист інформації в обчислювальній системі та кіберпросторі від комп'ютерних вірусів і інших видів несанкціонованого доступу;
  • застосування технологій відновлення інформації в комп'ютерних системах;
  • дослідження загроз та вразливостей ресурсів кіберпростору;
  • проектування та експлуатація спеціалізованих комп’ютерних систем та мереж;
  • експлуатація, забезпечення надійності і живучості комунікаційних систем і мереж;
  • рішення проблем захисту комп'ютерних мереж технічними та програмними засобами;
  • організація забезпечення комплексної системи захисту інформації;
  • розробка, застосування та впровадження математичних методів та математичного моделювання при розв’язанні задач у теоретичних та прикладних наукових дослідженнях.

Найменування спеціалізацій підготовки:

• програмне забезпечення спеціальних інформаційно-телекомунікаційних систем (здійснюється підготовка фахівців з експлуатації та обслуговування програмного забезпечення спеціальних інформаційно-телекомунікаційних системах).
  • забезпечення безпеки інформаційних систем і технологій (здійснюється підготовка фахівців з експлуатації та обслуговування програмно-апаратних засобів забезпечення функціонування і безпеки сучасних комп’ютерних систем і технологій).

Напрямки наукової роботи:

• автоматизація дослідження стану інформаційної безпеки об’єктів інформаційної діяльності;
  • підвищення продуктивності алгоритмів факторізації на основі аналізу їх розрядних моделей;
  • розроблення моделей, методів та алгоритмів оцінювання ризику безпеки інформації в умовах невизначеності.

Випускники можуть займати первинні посади:

• технік із системного адміністрування;
  • технік-програміст;
  • фахівець з технічної експертизи;
  • науковий співробітник;
  • науковий співробітник-консультант;
  • фахівець з інформаційних технологій;
  • інженер;
  • інженер з керування й обслуговування систем;
  • фахівець у сфері захисту інформації.
Завантажити у PDF

Поштова адреса: 03056, м. Київ, вул. Верхньоключова, 4

Телефон для довідок: тел. (044) 204-91-51;

E-mail: info@iszzi.kpi.ua

Ви тут: Головна/ Інформація/ Кафедри інституту/ СК №5 "Кібербезпеки та застосування інформаційних автоматизованих систем та технологій"