Яскравий травень 2018 року PDF

Можливість саморозвитку кожної особистості є характерною рисою сучасності, тому знайомство з цікавими об’єктами нашої столиці має різнобічне спрямування та слугує інтелектуальному та культурному розвитку курсантів та студентів Інституту.

У травні 2018 року, згідно плану виховної та соціально-психологічної роботи, курсанти та студенти Інституту відвідали заходи культурно-виховного та просвітницького спрямування.

Майбутні офіцери побували на екскурсіях до Національного музею історії України, Національного науково-природничого музею НАН України, Національного музею історії України у Другій світовій війні, а також Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Відвідали одну з найвизначніших пам’яток історії культурного та духовного розвитку нашого народу – Києво-Печерську Лавру,  Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник – найбільший музейний комплекс України, де не тільки оглянули музейну та монастирську території, відвідали печери, а й кожен у повній мірі відчув святу силу, що є оберегом для православ’я майже тисячу років поспіль.

На оглядових майданчиках музею “Золоті Ворота” – одного із символів Києва та найстарішої збереженої оборонної споруди Київської Русі – пам’ятки української столиці і головного в’їзду до древнього Києва, курсанти та студенти мали можливість відчути єднання давнини та сучасності, а ще певною мірою зрозуміти архітектурний задум давніх зодчих.

Виставка тюльпанів “Навколо Світу” на Співочому полі вразила наших дівчат та хлопців не лише унікальними інсталяціями світового рівня, але й грандіозним масштабом заходу – загальна площа композицій на Співочому полі більше 2000 м² і висаджено близько 250 тисяч тюльпанів.

Цьогорічна експозиція прикрашена неймовірними і казковими квітковими композиціями, зображеннями найпопулярніших куточків світу, в яких відвідувачі впізнали пам’ятки Нью-Йорка, Венеції, Лондона або Ріо-де-Жанейро.

Дивовижний квітковий ярмарок, різноманітні майстер-класи та безліч цікавинок подарували всім неймовірний весняний настрій, теплі посмішки, веселощі та максимум приємних вражень.

Суперечливі емоції залишило відвідування виставки “Київ – батьківщина, яка звучить уві сні” – творчого проекту, присвяченого любові до рідних місць, до Києва зокрема, в якому художні твори з музейної колекції Музею сучасного мистецтва України об’єднані з роботами Лариси Пуханової та Вадима Жуковського.

Виставка нагадала кожному з відвідувачів спогади про місто, де пройшли найважливіші роки життя, де нам знайомі й важливі найдрібніші деталі, спогади, які зігрівають душу, наповнюючи її теплою хвилею, яка несе нас туди, де завжди затишно – в нашу глибинну пам’ять.

Також, в Pinchuk Art Centre відвідали персональну виставку художниці Дінео Сеше Бопапе (ПАР), володарки головної премії Четвертого міжнародного конкурсу Future Generation Art Prize 2017, в рамках якої була представлена спеціально створена масштабна інсталяція з землі.

На вуличній виставці “Велобум 1890-х” та супутніх заходів на території та в приміщенні Національного музею історії України познайомилися із культурою дозвілля тогочасних київських еліт, досвідом їзди на велосипеді в доавтомобільну епоху та внеском перших велолюбителів у розвиток суспільства.

У Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського особовий склад Інституту подивися виставу “Над прірвою у житі”, яка створена за твором Джерома Селінджера. У свій час вихід цього твору можна було порівняти із вибухом ядерної бомби, тому що вперше життя підлітка показано напрочуд правдиво та реалістично, без цензури.

Вистава розповідає про спроби тінейджера знайти для себе відповіді на болючі та найважливіші питання у суспільстві, що його оточує.

 

Традиційно дякуємо працівникам цих закладів за незабутні враження та позитивні емоції!

 

А ще чекаємо нових зустрічей та вражень!

Friday, 01 June 2018