24 березня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ" . Початок о 10 годині. Для попередньої реєстрації заповніть форму на сайті (натисніть сюди).

Курсанти Інституту пройшли курс тактичної медицини PDF

Курсанти Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», за сприяння інструкторів з Захисту Патріотів, пройшли курс бійця-рятувальника.

6

Курсанти 4 курсу, у кількості 130 чоловік, пройшли базовий курс бійця-рятувальника. Протягом трьох днів хлопці та дівчата отримували навики надання допомоги під обстрілом, опанували тактичну польову допомогу та навчились евакуювати поранених.

2

Перші два дні досвідчені керівники передавали свої знання курсантам, та визначають:  «Вони всі молоді, активні, всмоктують інформацію наче губки». 

На третій день курсанти відпрацьовували набуті теоретичні знання. Кожен з курсантів мав свою роль: пораненого, рятувальника та тих хто тримає периметр, з якими вони впоралися на всі 5 балів.

3

4

5

Як кажуть самі курсанти: «Курс був би ще кращим, коли б ми виїхали в ліс, де не було б поруч людей, коли б ми мали зброю, аби відпрацювати програму ще ближче до реальних бойових дій». Але і атмосфера, яку вони самі створили, доволі якісно відтворила психічне навантаження, що буває під часу бою.

1

"Захист патріотів" освітив подію на власному сайті, про візит до ІСЗЗІ за посиланням: http://patriotdefence.org/ua/news/newsletters/kursanti-projshli-kurs-bijczya-ryatuvalnika.html 

Friday, 14 October 2016