Заступник начальника Інституту PDF

Полковник Сокирка Юрій Володимирович

Народився 23 грудня 1971 року у м. Ланівці Тернопільської області. У 1989 році закінчив Бережанську середню школу №1. У 1994 році закінчив Київський Військовий інститут управління і зв’язку. У 2009 році закінчив Національну академію Служби безпеки України. З серпня 1994 року по березень 1998 року проходив службу на офіцерських посадах курсової ланки, з березня 1998 року по вересень 2011 року – на посадах начальника курсу Київського Військового інституту управління і зв’язку, Спеціального факультету Служби безпеки України у складі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”. За час служби на посадах начальника курсу підготував до випуску близько 600 офіцерів.  З вересня 2011 року проходив службу на посаді начальника відділу організації та контролю службової діяльності складу Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”. 06 червня 2015 року наказом Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України призначений на посаду заступника начальника Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.
Сімейний стан: одружений, виховує  сина.