Заступник начальника Інституту (З навчальної та наукової роботи) PDF

Підполковник Конюшок Сергій Миколайович

Народився 24 липня 1980 року в м. Овруч Житомирської області. У 2002 році закінчив Спеціальний факультет Служби безпеки України у складі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”. У 2005 році закінчив аспірантуру Спеціального факультету Служби безпеки України у складі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Національног о технічного університету України “Київський політехнічний інститут”. З вересня 2005 року по грудень 2006 року проходив службу на офіцерських посадах в органах безпеки України. З січня 2007 року по липень 2012 року проходив службу на посадах науково-педагогічного складу Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”. У 2006 році здобув науковий ступінь кандидата наук, а в 2012 отримав вчене звання доцента. 23 липня 2012 року наказом Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України призначений на посаду заступника начальника інституту (з навчальної та наукової роботи) Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.

Сімейний стан: одружений, виховує доньку й сина.

Список наукових і навчально-методичних праць Конюшка Сергія Миколайовича