27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Попередня реєстрація здійснюється на сайті.

Збірник наукових праць “Information Technology and Security” PDF

Відповідно до наказу Інституту від 14.10.2011 р. № 110 “Про наукове видання Інституту Спецзв’язку НТУУ “КПІ” “Information Technology and Security” та свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації від 30.08.2011 серія КВ № 18225-7025Р в Інституті засновано наукове періодичне видання збірник наукових праць “Information Technology and Security” (“Інформаційні технології та безпека”).

Збірник наукових праць “Information Technology and Security” (“Інформаційні технології та безпека”) – наукове періодичне видання ІСЗЗІ НТУУ "КПІ", метою якого є підвищення ефективності виконання покладених на Інститут завдань в сфері підготовки бакалаврів, спеціалістів, магістрів і наукових кадрів, шляхом створення і надання можливостей щодо опублікування та поширення результатів наукових і прикладних досліджень, оригінальних і оглядових робіт з основних проблем сучасних інформаційних технологій, математичного та комп’ютерного моделювання, кібернетичної безпеки і захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах та мережах (зокрема з питань захисту персональних даних), менеджменту ризиків і безпеки інформації, налагодження інформаційного обміну з питань інформаційних технологій, захисту державних інформаційних ресурсів в інформаційно-телекомунікаційних системах, створення, забезпечення функціонування, безпеки та розвитку інформаційно-телекомунікаційних систем та інших питань, що стосуються наукової, науково-прикладної та освітньої діяльності ІСЗЗІ НТУУ "КПІ".

Редакція збірника наукових праць "Information Technology and Security" чекає на Ваші роботи.

Правила оформлення статей

Перейти на веб-ресурс видання та отримати детальну інформацію