Друкувати

Збірник наукових праць «Спеціальні телекомунікаційні системи та захист інформації» (далі Збірник) був заснований 31 серпня 2000 року департаментом спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки України.

У 2007-2015 роках Збірник випускався Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України (як правонаступником Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки України).

У 2016 році у зв’язку зі змінами у законодавстві України, згідно яких органи державної влади, інші державні органи та органи місцевого самоврядування не можуть виступати засновниками (співзасновниками) друкованих засобів масової інформації, Збірник був перереєстрований у встановленому законодавством України порядку.

Засновниками Збірника є Державний науково-дослідний інститут спеціального зв’язку та захисту інформації; Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Головне призначенням Збірника: публікація основних наукових результатів дисертацій та наукових праць здобувачами наукових ступенів і вчених звань; сприяння обміну науковою та науково-технічною інформацією у сферах криптографічного та технічного захисту інформації, телекомунікацій, користування радіочастотним ресурсом України, поштового зв’язку спеціального призначення, урядового фельд’єгерського зв’язку; захисту державних інформаційних ресурсів та інформації, вимоги щодо захисту якої встановлена законодавством України в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах і на об’єктах інформаційної діяльності, а також у сферах використання державних інформаційних ресурсів в частині захисту інформації, протидії технічним розвідкам, функціонування, безпеки та розвитку державної системи урядового зв’язку, Національної системи конфіденційного зв’язку.

Гриф секретності матеріалів збірника не вище «таємно». Періодичність випуску збірника – два рази  на рік.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 16.12.2016 № 7-ДСК «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 13 грудня 2016 року» збірник включено до переліку наукових фахових видань України з грифом  «таємно».

Редакція збірника наукових праць «Спеціальні телекомунікаційні системи та захист інформації» запрошує авторів до співпраці.

З питаннями щодо подання матеріалів, звертатися до науково-організаційного відділу науково-дослідного центру ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського за телефоном (044) 204-91-51 (дод. 3-19) та електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Вимоги щодо оформлення статей до збірника та порядку подання матеріалів за посиланням: ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТЕЙ