Науково-фахове видання Збірник наукових праць “Спеціальні телекомунікаційні системи та захист інформації” PDF

Збірник наукових праць “Спеціальні телекомунікаційні системи та захист інформації” заснований 31 серпня 2000 року згідно з наказом Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки України. З 2007 року Збірник випускається Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України як правонаступником Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки України. 

Збірник наукових праць “Спеціальні телекомунікаційні системи та захист інформації” включено до переліку наукових фахових видань у галузі технічних наук, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук, що містять інформацію з обмеженим доступом (постанова ВАК України від 16 грудня 2009 року №7-08/6-з).

Головним призначенням Збірника є сприяння обміну науковою та науково-технічною інформацією, яка становить державну таємницю або конфіденційну інформацію, що є власністю держави, у сфері захисту державних інформаційних ресурсів в інформаційно-телекомунікаційних системах, криптографічного та технічного захисту інформації, з питань забезпечення функціонування, безпеки та розвитку державної системи урядового зв’язку, Національної системи конфіденціального зв’язку, інших спеціальних телекомунікаційних систем.

Редакція збірника наукових праць “Спеціальні телекомунікаційні системи та захист інформації” запрошує авторів до співпраці.

Відповідальний редактор Збірника: Кучинська Наталія Вікторівна

Контактний e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.