27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Попередня реєстрація здійснюється на сайті.

Збірник наукових праць “Спеціальні телекомунікаційні системи та захист інформації” PDF

Збірник наукових праць «Спеціальні телекомунікаційні системи та захист інформації» (далі Збірник) був заснований 31 серпня 2000 року департаментом спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки України.

У 2007-2015 роках Збірник випускався Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України (як правонаступником Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки України).

У 2016 році у зв’язку зі змінами у законодавстві України, згідно яких органи державної влади, інші державні органи та органи місцевого самоврядування не можуть виступати засновниками (співзасновниками) друкованих засобів масової інформації, Збірник був перереєстрований у встановленому законодавством України порядку.

Засновниками Збірника є Державний науково-дослідний інститут спеціального зв’язку та захисту інформації; Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Головне призначенням Збірника: публікація основних наукових результатів дисертацій та наукових праць здобувачами наукових ступенів і вчених звань; сприяння обміну науковою та науково-технічною інформацією у сферах криптографічного та технічного захисту інформації, телекомунікацій, користування радіочастотним ресурсом України, поштового зв’язку спеціального призначення, урядового фельд’єгерського зв’язку; захисту державних інформаційних ресурсів та інформації, вимоги щодо захисту якої встановлена законодавством України в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах і на об’єктах інформаційної діяльності, а також у сферах використання державних інформаційних ресурсів в частині захисту інформації, протидії технічним розвідкам, функціонування, безпеки та розвитку державної системи урядового зв’язку, Національної системи конфіденційного зв’язку.

Гриф секретності матеріалів збірника не вище «таємно». Періодичність випуску збірника – два рази  на рік.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 16.12.2016 № 7-ДСК «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 13 грудня 2016 року» збірник включено до переліку наукових фахових видань України з грифом  «таємно».

Редакція збірника наукових праць «Спеціальні телекомунікаційні системи та захист інформації» запрошує авторів до співпраці.

З питаннями щодо подання матеріалів, звертатися до науково-організаційного відділу науково-дослідного центру ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського за телефоном (044) 181-91-42 та електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Вимоги щодо оформлення статей до збірника та порядку подання матеріалів за посиланням: ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТЕЙ