Умови навчання PDF

Для забезпечення покладених на Інститут завдань до його складу входять п’ять спеціальних кафедр, навчальний відділ із бібліотекою та підготовчим відділенням, науково-дослідний центр, п’ять студентських і курсантських навчальних підрозділів (курсів) (детальніше на сторінці Курсантське життя), режимно-секретний відділ із спеціальною бібліотекою, інші підрозділи, що забезпечують організацію на ньому освітньої та наукової діяльності.

За Інститутом закріплені 38 навчальних аудиторій, з них: поточних аудиторій – 4; групових аудиторій – 13; спеціалізованих класів з технікою – 10; комп’ютерних класів – 11. Крім того, в Інституті, в якості навчального полігону, розгорнуті станції польових вузлів урядового зв’язку.

Окремо слід зазначити, що ряд навчальних занять практичної підготовки курсантів ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського проводяться з виїздом до навчального центру територіального вузла урядового зв’язку Держспецзв’язку, підрозділів Адміністрації Держспецзв’язку, до окремих підрозділів ПАТ "Укртелеком", а також до підрозділів Українського державного центру радіочастот.
Інститутом було придбані сучасні засоби обчислювальної техніки для обладнання 11 комп’ютерних класів, які на даний час розміщені та використовуються в навчальному процесі на спеціальних кафедрах Інституту. В цілому в цих комп’ютерних класах під час проведення занять задіються 187 ПЕОМ. Забезпечення доступу до всесвітніх інформаційних ресурсів в інституті здійснюється через вузол Інтернет-доступу КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Для забезпечення особливостей організації навчально-виховного процесу в Інституті працює бібліотека з загальним відкритим та ДСК книжковим фондом. Спеціальна бібліотека режимно-секретного відділу Інституту забезпечує залучення до навчального процесу фондів секретної літератури. Курсанти (студенти), аспіранти та науково-педагогічний склад Інституту мають можливість користуватись загальним бібліотечним фондом науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського.