24 березня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ" . Початок о 10 годині. Для попередньої реєстрації заповніть форму на сайті (натисніть сюди).

Умови навчання PDF

Для забезпечення покладених на Інститут завдань до його складу входять п’ять спеціальних кафедр, навчальний відділ із бібліотекою та підготовчим відділенням, науково-дослідний центр, п’ять студентських і курсантських навчальних підрозділів (курсів) (детальніше на сторінці Курсантське життя), режимно-секретний відділ із спеціальною бібліотекою, інші підрозділи, що забезпечують організацію на ньому освітньої та наукової діяльності.

За Інститутом закріплені 38 навчальних аудиторій, з них: поточних аудиторій – 4; групових аудиторій – 13; спеціалізованих класів з технікою – 10; комп’ютерних класів – 11. Крім того, в Інституті, в якості навчального полігону, розгорнуті станції польових вузлів урядового зв’язку.

Окремо слід зазначити, що ряд навчальних занять практичної підготовки курсантів ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського проводяться з виїздом до навчального центру територіального вузла урядового зв’язку Держспецзв’язку, підрозділів Адміністрації Держспецзв’язку, до окремих підрозділів ПАТ "Укртелеком", а також до підрозділів Українського державного центру радіочастот.
Інститутом було придбані сучасні засоби обчислювальної техніки для обладнання 11 комп’ютерних класів, які на даний час розміщені та використовуються в навчальному процесі на спеціальних кафедрах Інституту. В цілому в цих комп’ютерних класах під час проведення занять задіються 187 ПЕОМ. Забезпечення доступу до всесвітніх інформаційних ресурсів в інституті здійснюється через вузол Інтернет-доступу КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Для забезпечення особливостей організації навчально-виховного процесу в Інституті працює бібліотека з загальним відкритим та ДСК книжковим фондом. Спеціальна бібліотека режимно-секретного відділу Інституту забезпечує залучення до навчального процесу фондів секретної літератури. Курсанти (студенти), аспіранти та науково-педагогічний склад Інституту мають можливість користуватись загальним бібліотечним фондом науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського.