Друкувати

В Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації працює науково-технічне товариство курсантів, що налічує 9 гуртків, в яких беруть участь 159 курсантів (студентів) Інституту:

Спеціальна кафедра № 1 "Застосування засобів криптографічного та технічного захисту інформації":

 • "Національна безпека держави",
 • "Захист державних інформаційних ресурсів в спеціальних інформаційно-телекомунікаційних системах".

Спеціальна кафедра № 2 "Управління та тактико-спеціальної підготовки":

 • "Організація та управління спеціальними телекомунікаційними системами. Організація управлінської діяльності".

Спеціальна кафедра № 3 "Застосування засобів спеціальних телекомунікаційних систем":

 • "Мережевих технологій спеціальних інформаційно-телекомунікаційних систем",
 • "Радіотехнологій спеціальних інформаційно-телекомунікаційних систем",
 • "Моніторингу та адміністрування спеціальних інформаційно-телекомунікаційних систем".

Спеціальна кафедра № 5 "Кібербезпеки та застосування інформаційних систем та технологій":

 • "Програмне забезпечення автоматизованих інформаційних систем",
 • "Інформаційні технології та безпека",
 • "Розроблення та забезпечення безпеки Web-застосувань".

Детальніше - на сторінці Кафедри інституту

Команди ІСЗЗІ щорічно приймають участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді (далі – Олімпіада) за різними напрямами та спеціальностями. 

Так, за напрямом підготовки "Інформаційна безпека" в 2011 році на базі Фізико-технічного інституту НТУУ "КПІ" в олімпіаді брали участь команди студентів з 13 навчальних закладів України. За результатами проведення олімпіади в індивідуальному заліку серед 83 учасників олімпіади курсантм посіли 3 та 4 місця. За неофіційним заліком команда ІСЗЗІ зайняла почесне 3 місце.

     У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Комп’ютерні мережі" в 2011 році на базі Хмельницького національного університету брали участь команди студентів з 19 навчальних закладів України. За результатами проведення олімпіади в індивідуальному заліку серед 49 учасників олімпіади курсанти посіли 1, 3 та 7 місця. За неофіційним заліком олімпіади курсантська команда ІСЗЗІ НТУУ "КПІ" зайняла почесне 1 місце.

    Зі спеціальності "Телекомунікаційні системи та мережі" в 2011 році на базі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова участь в Олімпіаді брали команди студентів з 11 навчальних закладів України. За результатами проведення олімпіади в індивідуальному заліку серед 63 учасників олімпіади курсанти посіли 7, 9 та 11 місця. За неофіційним заліком олімпіади курсантська команда Інституту зайняла 4 місце.

       У 2013 році на базі Одеської національній академії зв’язку ім. О.С. Попова проводився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напрямку "Телекомунікації" за участі 12 провідних ВНЗ України: ОНАЗ, НУ "Львівська політехніка", Харківський національній університет радіоелектроніки, Запорізький Національний технічний університет, Донецький Національний технічний університет, Інститут телекомунікаційних систем Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут", Полтавський Національний технічний університет тощо. Команда Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації отримала наступні результати:

 1. За спеціальністю "Інформаційні мережі зв’язку" команда зайняла ІІ командне місце. Курсант Мельниченко Денис Сергійович виборов ІІІ місце в особистому заліку.
 2. За спеціальністю "Телекомунікаційні системи та мережі" команда зайняла ІІ командне місце. Курсант Подобєдов Микола Вячеславович виборов ІІІ місце в особистому заліку.

В змаганнях з окремих дисциплін ("Мобільний зв'язок") курсант виборов І місце.

У 2013 році на Всеукраїнському чемпіонаті комп’ютерних талантів "Золотий Байт" курсант посів 3 місце в номінації "Мобільні технології".

    У 2014 році курсанти ІСЗЗІ взяли участь у локальному етапі щорічних інженерних змагань European BEST Engineering Competition Kyiv (EBEC Kyiv 2014). EBEC - це змагання між студентами (курсантами) технічних спеціальностей Європи. Основним завданням студентів на цих змаганнях є відображення своїх інтелектуальних здібностей, конструкторських ідей, креативності мислення тощо. Змагання EBEC включає в себе моделювання та проектування, бізнес кейс-стаді, дебати та обговорення. В загальному заліку в напрямі CASE STUDY переможцями локального етапу EBEC Kyiv стала команда «С9_team» 5 курсу і посіла переше місце серед усіх команд НТУУ "КПІ". Перемогу в номінації "Приз глядацьких симпатій" виборола команда «ЗІП» 3 курсу. Переможці були нагороджені цінними призами,а команді «С9_team» вручений головний приз - участь у націоналньому етапі EBEC Ukraine, який відбувався у період з 12 по 16 травня 2014 у місті Львів.

Також  2 команди ІСЗЗІ НТУУ "КПІ" у складі 8 курсантів взяли участь у 9 Міжнародній відкритій олімпіаді з програмування ім. Сергія Олексійовича Лебедєва. Загалом у змаганнях взали участь 4 країни, 20 міст, 45 університетів та 79 команд.

Курсанти приймають активну участь у олімпіадах та конференціях з іноземної мови (англійська), математики, фізики, що щорічно проводяться на базі Факультету лінгвістики та Фізико-технічного інституту НТУУ "КПІ", а також у щорічних олімпіадах з іноземної мови (англійська) в Національній академії Служби безпеки України.