Привітання Ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського колективу Інституту з Днем урядового зв’язку PDF

Вельмишановні співробітники Інституту!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем урядового зв’язку!

Ми пишаємось, що вже майже двадцять років до визнаного світом колективу Київських політехніків приєднались шановані військові фахівці! Це дозволяє спільними зусиллями забезпечувати якісну підготовку в інтересах сектору безпеки і оборони України висококваліфікованих офіцерських кадрів, які здатні зміцнювати і розбудовувати державну систему урядового зв’язку.

Випускники Інституту, як і їхні діди та прадіди у воєнні часи, сьогодні стоять на сторожі національної незалежності й державності нашої країни та успішно протистоять новітнім викликам гібридної війни. Від початку загострення військово-політичної ситуації на Сході країни, офіцери-випускники забезпечують функціонування системи урядового зв’язку, що дало змогу налагодити стале та безпечне управління силами АТО.

Бажаю колективу Інституту плідної праці у підготовці висококваліфікованих офіцерських кадрів із вищою інженерно-технічною освітою, які відповідатимуть за реалізацію державної політики у сферах криптографічного та технічного захисту інформації, кіберзахисту, безпеки та розвитку державної системи урядового зв’язку, а також забезпечуватимуть розбудову та функціонування Національної телекомунікаційної мережі.

Успіхів вам, шановні друзі!

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського

академік  М. Згуровський