Спортивний вересень в Інституті PDF

Згідно з планом спортивно-масової роботи, в Інституті проведені спортивні змагання з футболу та баскетболу серед курсантських (студентських) підрозділів.

Так, 23 вересня 2018 року відбулися змагання з футболу, в яких команда кожного курсу намагалась здобути перемогу, показавши волю до перемоги та відмінну фізичну підготовку.

Напружена боротьба між усіма учасниками стала характерною рисою змагань, але до фіналу потрапили команда ІІ-го курсу і збірна команда V і VI магістерських курсів, які були гідними одна одної.

У фінальному поєдинку найсильнішою стала збірна команда V і VI магістерських курсів, здобувши переконливу перемогу з рахунком 6:1.

30 вересня 2018 року в Інституті пройшов турнір з баскетболу, в якому 4 команди вели наполегливу боротьбу за перемогу.

Слід зазначити, що цього року рівень підготовки гравців був надзвичайно високий і, після напружених спортивних баталій переможцями цих змагань у фіналі стали гравці команди V і VI магістерських курсів.

Щиро вітаємо чемпіонів, бажаємо сили, витримки, наполегливості для майбутніх спортивних досягнень!