Новий навчальний рік – нові яскраві враження PDF

Вересень 2018 року для курсантів і студентів Інституту запам’ятається насиченими, пізнавальними та цікавими подіями.

Так, згідно з планом виховної та соціально-психологічної роботи, курсанти і студенти Інституту відвідали низку культурно-мистецьких та просвітницьких заходів.

Студенти-першокурсники відвідали Музей історії та розвитку спеціального зв’язку, в якому ознайомилися з цікавими документальними матеріалами з історії спеціального зв’язку, починаючи з 30-х років минулого століття до сьогодення.

На зустрічі з проректором з науково-педагогічної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського Петром Киричком, яка відбулася 25 вересня 2018 року в Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського (ЦКМ), першокурсники дізналися про організаційні, культурні та спортивні традиції й сьогодення Університету, а також познайомилися з творчими колективами ЦКМ.

Відвідавши Національний музей «Меморіал жертв голодомору», – Свічку пам’яті, особовий склад Інституту віддав шану пам’яті мільйонам людей, які загинули від штучно створеного керівництвом СРСР голоду. З сердечним щемом оглянули курсанти Інституту скульптуру дівчинки «Гірка пам’ять дитинства», яка нагадує про трагічну долю дітей – жертв Голодомору.

Візит до музею Варвари та Богдана Ханенків вразив молодь не тільки унікальним зібранням творів західного та східного мистецтва, а й історією життя і діяльності подружжя Ханенків, – видатних людей та відомих меценатів.

У теплі вересневі дні музейна програма була доволі насиченою. Зокрема,  курсанти та студенти Інституту побували на Володимирській гірці, де помилувалися захоплюючими краєвидами міста, отримали неперевершені враження від музею мікромініатюр Миколи Сядристого, оглянули виставку бойової техніки та озброєння у Національному музеї історії України у Другій світовій війні, а також ознайомились з експозицією Національного музею «Київська картинна галерея».

Фестиваль «День Японії», організований Українсько-Японським центром КПІ ім. Ігоря Сікорського – центром розвитку культурного співробітництва та взаєморозуміння між народами України та Японії, на якому хлопці та дівчата побували у Національній технічній бібліотеці ім. Г.І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського, занурив їх у японські традиції та реалії і дав можливість ознайомитися з унікальною культурою цієї країни. Приємною несподіванкою для відвідувачів свята стала можливість насолодитися смаком японської кухні.

Експонована у PinchukArtCentre виставка «Червона книга: радянське мистецтво Львова 80–90-х років» ознайомила екскурсантів Інституту з роботами львівських художників означених часів, а персональна виставка робіт Ірини Ситник «Настрій ... Відчуття ... Враження ...» у галереї «Завальний Арт Центр» подарувала всім відвідувачам чудовий настрій.

Слід зазначити, що всі проведені заходи подарували курсантам та студентам – майбутнім офіцерам Держспецзв’язку,  безліч цікавих вражень та нових знань; багатьох захопило пізнання нашого минулого, а також зацікавили історичні постаті, які зробили неоціненний внесок у розвиток української державності, економіки та культури.

Вівторок, 02 жовтня 2018