Керівництво Держспецзв’язку вручило Інституту новий мікроавтобус PDF

За високі показники, продемонстровані особовим складом ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2017-2018 навчальному році, керівництво Держспецзв’язку привітало наш колектив з початком навчального року – Інститут отримав новий мікроавтобус Renault Trafic.

І дійсно, нам є чим пишатись! Пріоритетним завданням Інституту є якість підготовки національних кадрів у сфері захисту інформації, формування їхніх компетентостей, що є запорукою високого інтелектуального потенціалу сектору безпеки і оборони України.

За звітний період курсанти Інституту взяли участь у 12 міжнародних та Всеукраїнських студентських предметних олімпіадах і наукових конкурсах, де здобули 18 призових місць як у командних, так і в індивідуальних заліках.

Окремо відзначимо Національний оборонний хакатон із питань безпеки та оборони України, який відбувся за стандартами і у форматі TIDE Hackathon за підтримки Трастового фонду НАТО.

Команда ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського «Code Defenders» у складній та напруженій боротьбі зайняла перше місце серед 16 команд, що змагалися у категорії «Програмування»!

Члени команди Інституту нагороджені відзнаками НАТО та запрошені до участі  у подібних заходах НАТО, що відбудуться у місті Берлін восени 2018 року.

Варто підкреслити невпинний розвиток матеріально-технічної бази Інституту. У новому році курсантів зустрічають аудиторії з якісним ремонтом та оновленим оснащенням. Здійснено розробку проекту та підготовчі роботи щодо створення на базі Інституту навчального ситуаційного центру з кібербезпеки, основним завданням якого є підсилення практичної складової підготовки висококваліфікованих фахівців для потреб Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України з урахуванням актуального досвіду підрозділів, що забезпечують функціонування і розвиток державної системи урядового зв’язку, Національної системи конфіденційного зв’язку, формування та реалізації державної політики у сферах криптографічного та технічного захисту інформації, кіберзахисту, а також телекомунікацій.

Увесь особовий склад Інституту щиро дякує Голові Держспецзв’язку генерал-лейтенанту Леоніду Євдоченку за підтримку Інституту в усіх напрямах його діяльності та сприяння розвитку матеріально-технічної бази. Безперечно, новий мікроавтобус підвищить мобільність та комфорт курсантів під час їхньої участі у міжнародних та Всеукраїнських студентських наукових конкурсах і предметних олімпіадах та буде позитивним стимулом для подальших інтелектуальних досягнень у новому навчальному році.

Середа, 05 вересня 2018