Курсанти Інституту на почесній варті під час відкриття пам’ятника воїнам-політехнікам PDF

30 серпня 2018 року курсанти Інституту взяли участь в урочистому відкритті пам’ятника  «Київським політехнікам, полеглим за Україну», що відбулося на території парку КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Меморіальна скульптура висотою три метри має вигляд стилізованих крил з викарбуваними іменами 13 героїв-політехніків, які віддали свої життя під час Революції Гідності та в боях за незалежність України.

Відкриття пам’ятника є складовою Плану заходів із підготовки та відзначення 120-річчя заснування найавторитетнішого Університету, на яке були запрошені почесні гості, представник легендарних кіборгів – полковник Олександр Манилюк, автор проекту – заслужений художник України Анатолій Валієв, члени іноземних делегацій, керівництво Університету та Інституту, курсанти і студенти.

У виступі, під час жалобного мітингу та відкриття скульптурної композиції, ректор Університету Михайло Згуровський подякував за сприяння у створенні цього проекту Голові Держспецзв’язку генерал-лейтенанту Леоніду Євдоченку, меценатам та автору монументу.

Присутні вшанували пам’ять викладачів, працівників і студентів Київської  політехніки, які віддали життя за Батьківщину, хвилиною мовчання й покладанням квітів до монументу, а курсанти нашого Інституту здійснили церемонію встановлення почесної варти.

Безперечно, захід сприяв формуванню почуття патріотизму та гордощів за нашу державу у курсантів Інституту – майбутніх офіцерів Держспецзв’язку.

П'ятниця, 31 серпня 2018