Участь курсантів Інституту в урочистих заходах з нагоди 27-ї річниці Незалежності України PDF

24 серпня 2018 року, відповідно до плану виховної та соціально-психологічної роботи Інституту, спрямованої на виконання Стратегії національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2020 роки, курсанти Інституту взяли участь у святкуванні 27-ї річниці Незалежності України у Солом’янському районі міста Києва.

У рамках заходу курсанти відвідали виставку сучасної військової техніки та транспортних засобів, що була представлена військовослужбовцями 101-шої окремої бригади охорони  Генерального штабу Збройних Сил України.

Відбулася зустріч із ветеранами та учасниками антитерористичної операції, які розповіли про особливості військової операції ООС, спрямованої на звільнення територї України від російських окупаційних військ на Донбасі та його соціальне відродження. Військові підкреслили нагальну потребу захисту критично важливих обєктів інфраструктури у цьому регіоні нашої держави. 

Не обішлося і без позитивних емоцій під час концерту гурту «Лісапетний  батальйон», Народного артиста України Івана Поповича, заслужених артистів України Олександра Павліка та Наталки Карпи; смакування козацьким кулішем від кухарів 101-ої бригади; участі у спортивних змаганнях та різноманітних конкурсах.

Щира подяка організаторам чудового свята за благородну справу патріотичного виховання молоді.

Вівторок, 28 серпня 2018