Курсанти Інституту на параді військ «Марш нової армії» з нагоди 27-ої річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності PDF

Курсанти Інституту мали за честь бути присутніми на урочистому параді військ «Марш нової армії» з нагоди 27-ої річниці Незалежності України та 100-річчя відновлення української державності.

Військовий парад проходив на головній вулиці Києва, приймав його Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко.

Хрещатиком крокували 4500 військовослужбовців – представників 24-х підрозділів Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, СБУ, Нацгвардії, ДСНС, ветерани Антитерористичної операції, а також військовослужбовці ще з 18 країн.

З ентузіазмом було сприйнято оновлене вітання військовослужбовців: «Слава Україні! – Героям слава!».

Почуття переповнили усіх, коли учасники параду вручили квіти жінкам-військовослужбовцям, які вперше брали участь у параді.

Цьогоріч у заході було задіяно 250 одиниць військової техніки. Демонстрація новітніх зразків озброєння супроводжувалась гордістю за Україну, вірою в нашу перемогу над ворогом та додала багато позитивних емоцій.

Під час урочистостей Президент України присвоїв почесні найменування військовим частинам Збройних Сил України та Державної прикордонної служби з метою відновлення історичних традицій національного війська та вручив їхнім представникам нові бойові прапори.

Петро Порошенко вручив ордени «Золота Зірка» з присвоєнням звання Герой України лейтенанту Володимиру Сосніну та лейтенанту Олегу Довгому (посмертно), який з рук Глави держави отримали батьки лейтенанта.

Більшість курсантів вперше були присутні на урочистостях такого рівня та отримали неймовірні враження від події.

Разом з тим, у курсантів залишилися чудові спогади про відчуття єдності нації, спільної віри у перемогу, гордості за наш народ та його армію, а також особистої причетності до творення історії нашої Батьківщини.

Слава Україні!

Героям слава!