Урочисті заходи, присвячені Дню Державного Прапора України та 27-ї річниці Дня Незалежності України PDF

23 серпня 2018 року відбулося урочисте шикування особового складу Інституту з нагоди Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці Незалежності України.

Захід почався з хвилини мовчання в пам'ять загиблих за свободу та незалежність України.

Церемонія урочистого підняття Державного Прапора України супроводжувалась виконанням Державного Гімну України.

Начальник Інституту полковник Олександр Пучков привітав особовий склад із Днем Державного Прапора України  та 27-ю річницею Незалежності України і вручив нагороди за зразкове виконання службових обов’язків, професіоналізм, проявлену розумну ініціативу під час виконання поставлених завдань найкращим співробітникам та військовослужбовцям Інституту.

Четвер, 23 серпня 2018