В Інституті проведено курси підвищення кваліфікації фахівців PDF

20 липня 2018 року в Інституті закінчились заняття на курсах підвищення кваліфікації фахівців за програмою “Організація та забезпечення технічного захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності та в інформаційно-телекомунікаційних системах” .

Метою цих занять було вдосконалення професійної підготовки з питань впровадження, обслуговування, дослідження систем і засобів технічного захисту інформації, надання послуг у галузі технічного захисту інформації, а також формування у слухачів нових професійних компетентностей щодо ефективного виконання завдань та посадових обов’язків, необхідних для провадження професійної діяльності.

Слухачами курсів були представники Держспецзв’язку, ТОВ «Охоронна компанія» СТАТУС БЕЗПЕКА», ТОВ «Інформаційно-аналітичний центр «ЖИТТЄВИЙ ПРОСТІР», ТОВ «РКІ-КОНСАЛТИНГ», ТОВ «Альфа-С», фізичні особи, співробітники ІСЗЗІ КПІ
ім. Ігоря Сікорського.

Отримані на заняттях знання та практичні навички з питань технічного захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності від витоку технічними каналами, пошуку закладних пристроїв, створення комплексу технічного захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності, а також ознайомлення з питаннями організації та проведення заходів протидії технічним розвідкам дозволять фахівцям більш кваліфіковано виконувати покладені на них завдання.

Поздоровляємо всіх випускників курсу С-1804 з успішним завершенням навчання та отриманням Свідоцтв про підвищення кваліфікації.

Додаткову інформацію про курси підвищення кваліфікації можна отримати за телефоном: (044) 204-93-50 та електронною адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

П'ятниця, 20 липня 2018