Урочистий випуск офіцерів Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» PDF

14 липня 2018 року о 10.00 на Площі знань КПІ ім. Ігоря Сікорського в Інституті відбулися урочистості з нагоди 12-го випуску офіцерів.

Дипломи магістрів і бакалаврів разом зі своїми першими офіцерськими погонами отримали 127 випускників, 9 з яких отримали дипломи з відзнакою. Також дипломи бакалаврів Університету отримали і 10 випускників – представників Республіки Казахстан.

Начальник Інституту полковник Олександр Пучков привітав особовий склад Інституту із випуском та висловив випускникам найкращі побажання.

Поздоровив курсантів із цією визначною подією у їхньому житті Голова Держспецзв’язку генерал-лейтенант Леонід Євдоченко. Він побажав випускникам Інституту бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих військових традицій та славних справ своїх старших колег, своєю бездоганною службою у силових структурах України гідно захищати Батьківщину.

З вітальними словами та настановами виступили ректор Університету Михайло  Згуровський, народний депутат України Дмитро Андрієвський, представник Республіки Казахстан Есемсеітов Касимхан Ейдарович та інші.

Підтримати і порадіти за випускників прийшли також рідні та друзі. Слова вітання від імені батьків висловила Олена Яблонська, а від імені випускників Інституту з теплими словами вдячності виступила лейтенант Олександра Матійко.

Хвилюючим моментом свята стало прощання випускників зі службовим прапором Інституту, що символізує початок їхньої служби у статусі офіцерів.

Благословили молодь на самостійне життя представники духовенства, – митрофорний протоієрей, настоятель храму Святого Іоанна Хрестителя Української Православної Церкви Київського патріархату Павло Стародуб та Муфтій України Шейх Ахмед Тамім.

Завершилася церемонія випуску проходженням особового складу Інституту урочистим маршем.

Хай щастить вам, наші випускники – захисники України,
а мир і злагода назавжди запанують у нашій державі!

Понеділок, 16 липня 2018