Випускники Інституту нагороджені грамотами за активну життєву позицію PDF

Напередодні 12-го випуску офіцерів, на урочистому шикуванні особового складу Інституту, начальник Інституту полковник Олександр Пучков нагородив найкращих випускників, які впродовж усього терміну навчання в Інституті були незаперечними лідерами, сумлінно виконували службові обов’язки та були прикладом для інших курсантів у навчанні та громадському житті.

Грамоти отримали шестеро випускників Інституту – троє курсантів магістерської програми та троє  курсантів бакалаврату.

Від Центру міжнародної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського отримали грамоти і випускники-бакалаври Комітету національної безпеки Республіки Казахстан за активну участь у культурно-масовій роботі та громадському житті університету, активну життєву позицію.

Вітаємо кращих курсантів-випускників і бажаємо їх наступникам такої ж завзятості та наполегливості!

П'ятниця, 13 липня 2018