Футбольні здобутки команди Інституту «ПОЛІТЕХНІК-2». Сезон 2017-2018 рр. PDF

12 липня 2018 року, на Площі знань КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося нагородження команди «Політехнік-2», яка складається з курсантів Інституту. За результатами Першості м. Києва з футболу серед студентських команд закладів вищої освіти сезону 2017-2018 рр. команда посіла почесне третє місце.

Нагороди вручив Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Вадим Місюра. Команда Інституту «Політехнік-2» та її 22 гравці отримали дипломи ІІІ ступеня та бронзові медалі.

Індивідуальною нагородою – дипломом І ступеня та пам’ятним призом відзначено кращого нападника ХІХ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд, гравця команди Інституту Віталія Паляничку.

Дипломи ІІІ ступеня від Футбольної асоціації студентів Києва отримали і наставники команди «Політехнік-2», – головний тренер команди Віктор Тверітнев та Віталій Величко.

Кубок столиці за ІІІ місце у Першості м. Києва з футболу серед студентських команд сезону 2017-2018 рр. урочисто вручено начальнику Інституту Олександру Пучкову.

Вітаємо гравців футбольної команди Інституту і бажаємо нових перемог у наступному сезоні!

П'ятниця, 13 липня 2018