Яскраве та насичене життя курсантів та студентів Інституту. Червень 2018 року PDF

У червні 2018 року, згідно з планом виховної та соціально-психологічної роботи, курсанти та студенти Інституту отримали величезне задоволення від ряду культурно-мистецьких заходів.

Впродовж  місяця курсанти та студенти відвідали визначні місця Києва: Алею Героїв Небесної Сотні, річковий вокзал, фунікулер, парк імені Олени Теліги,  парк Вічної Слави,  арку Дружби народів та Труханів острів, здійснили прогулянку по вулиці Липській.

Майбутні офіцери побували на екскурсіях до Національного музею історії України, Національного науково-природничого музею НАН України, Національного музею історії України у Другій світовій війні, Музею гетьманства, Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також до ряду інших музеїв.

Спілкування з природою додали гармонії після гостин у Національному ботанічному саду ім. М. М. Гришка НАН України та Ботанічному саду імені акад. О.В. Фоміна Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З відзначення 22-ої річниці Конституції України в Інституті відбулися заходи, спрямовані на роз'яснення норм Конституції України в утвердженні правової держави, а також формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного закону України.

Особовий склад Інституту віддав шану автору першої української Конституції гетьману Пилипу Орлику, вклонившись його пам'ятнику на перетині вулиць Липської та Пилипа Орлика у  Києві.

Щиро бажаємо усім таких же цікавих вражень та дякуємо організаторам!

Вівторок, 03 липня 2018