ПОПЕРЕДЖЕНИЙ – ЗНАЧИТЬ ОЗБРОЄНИЙ. PDF

25 та 26 червня 2018 року в Інституті відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу.

Для студентів та курсантів Інституту відбулися змістовні лекції, бесіди та обговорення за зазначеною тематикою, а сам захід був проведений за підтримки Центру сім'ї Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та волонтерів громадської організації «Україна без наркотиків».

Наркоманія – страшна хвороба сучасного світу, що поширюється серед молоді досить швидкими темпами. Її розповсюдження відбувається набагато швидше, ніж вживаються заходи боротьби з цим страшним явищем. Вживання наркотиків – це дійсно чума 21 століття, тим більш небезпечна, що багато-хто не сприймає її всерйоз. Між тим, наркотична залежність настає досить швидко, а позбутись її дуже важко або й неможливо.

Сподіваємось на продовження цікавих заходів, які проводитимуться з метою профілактики шкідливих звичок, а відтак, захисту національного багатства країни – нашої молоді.

 

Середа, 27 червня 2018