Віддати частинку себе. Всесвітній день донора в Інституті PDF

За останні кілька років офіцери та курсанти Інституту неодноразово здавали кров для військовослужбовців, постраждалих в боях на сході країни, усвідомлюючи важливість донорської допомоги, особливо в цей критичний для держави час.

Так і 20 червня 2018 року у приміщенні Центру крові Збройних Сил України 30 осіб з числа курсантів, офіцерів і працівників разом з начальником Інституту здали кров для забезпечення потреб у донорській крові та її компонентах закладів охорони здоров’я та з нагоди Всесвітнього дня донора.

Віддати частинку себе та подарувати шанс на життя тому, хто цього потребує – це не просто благородний порив, це милосердя, людяність і громадянська відповідальність перед собою та іншими. Саме так вважають офіцери та курсанти Інституту і підтверджують свої переконання конкретними справами.

Четвер, 21 червня 2018