Правопросвітницький проект «Я маю право!» PDF

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», оголошеного Указом Президента України від 14.11.2017 №361/2017, 13.06.2018 в ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся захід для військовослужбовців та студентів Інституту, покликаний підвищити правову свідомість та рівень знань щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя.

Організаторами заходу виступили керівництво Інституту, Головне територіальне управління юстиції в м. Києві, Центр Сім’ї Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, за участю юридичної служби Інституту.

Під час зустрічі представниками органів юстиції та соціальних служб міста Києва окреслено місію, бачення та цінності органів юстиції та роз’яснено основні аспекти реалізації Національного правопросвітницького проекту
«Я маю право!». Зокрема, доведено до учасників заходу основні функції органів реєстрації актів цивільного стану, акцентовано увагу на процедурі примусового виконання судових рішень органами державної виконавчої служби, ознайомлено з практикою психологічної та юридичної підтримки соціально вразливих громадян, а також з можливістю реалізації свого права на безоплатну професійну правову допомогу й особливостями доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

Наприкінці заходу військовослужбовці та студенти Інституту мали можливість поспілкуватися з працівниками органів юстиції та соціальних служб міста Києва, отримавши фахові відповіді на хвилюючі для них питання правового характеру.

Колектив Інституту виражає щиру вдячність начальнику відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у місті Києві Дашутіній Раді Володимирівні, начальнику Управління державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві Чепурному Віталію Миколайовичу, директору Центру Сім’ї Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Савенок Валерії Валеріївні, директору Четвертого Київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бреусу Сергію Михайловичу за проведення заходу.

Четвер, 14 червня 2018