В Інституті проведено курси підвищення кваліфікації PDF

25 травня 2018 року в Інституті закінчились заняття на двотижневих курсах підвищення кваліфікації фахівців за програмою “Організація та забезпечення технічного захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності та в інформаційно-телекомунікаційних системах” .

Слухачами курсів були представники ДЦКЗ Держспецзв’язку, Апеляційного суду Івано-Франківської області, Департаменту Інформаційно-комп’ютерного забезпечення Харківської міської ради, Поліграфкомбінату “Україна”, Державного підприємства “Науково-дослідний інститут “Квант”, публічного акціонерного товариства “Центренерго”, товариства з обмеженою відповідальністю «Центр безпеки “Біном”, співробітники ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського, які розширили знання положень Законів України та нормативних актів щодо захисту інформації, вдосконалили практичні навички з питань технічного захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності від витоку технічними каналами, пошуку закладних пристроїв, створення комплексу технічного захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності, ознайомились з питаннями організації та проведення заходів протидії технічним розвідкам.

Отримані на заняттях знання та практичні навички дозволять фахівцям ефективно виконувати завдання та посадові обов’язки, необхідні для провадження професійної діяльності.

Поздоровляємо всіх випускників курсу з успішним завершенням навчання та отриманням Свідоцтв про підвищення кваліфікації.

Додаткову інформацію про курси підвищення кваліфікації можна отримати за телефоном: (044) 204-93-50 та електронною адресою:  iszz_gcv@dsszzi.gov.ua

П'ятниця, 25 травня 2018