Участь представників Інституту у Ювілейній конференції Держспецзв’язку: кібербезпековий Закон у фокусі практичних результатів PDF

Представники Інституту взяли участь у ювілейній ХХ Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», яка розпочала свою роботу 22 травня 2018 року у м. Буча Київської області під егідою Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Відкрив конференцію і очолив пленарне засідання Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Леонід Євдоченко.

На пленарному засіданні з нагоди відкриття Конференції були присутні понад 250 її учасників та високих гостей – представників державних інституцій, провідних наукових установ, підприємств і організацій, експертів та фахівців ІТ-галузі, підприємців, керівників і представників бізнесу.

Відомі науковці та  фахівці у галузі захисту інформації з України та інших держав зустрілися на даному заході для обміну досвідом та участі у наукових дискусіях.

У роботі конференції взяли також участь науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Від ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського у заході  взяли участь начальник Інституту Олександр Пучков, завідувачі спеціальних кафедр, науково-педагогічні працівники та курсанти Інституту.

На засіданні круглого столу, який проведено під егідою Голови Держспецзв’язку, Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, Національного координаційного центру кібербезпеки при Раді національної безпеки і оборони України, обговорювалися практичні аспекти імплементації Закону України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки» та інші питання кіберзахисту національних інформаційних ресурсів.

Особливою подією на Конференції стало пряме включення з Комплексного тренування систем зв’язку держави, яке проводиться 22–25 травня в рамках командно-штабних навчань Головного штабу Збройних Сил України.

Під час конференції чимало учасників зацікавились науково-технічними розробками курсантів,  які були представлені на стенді Інституту.

Доповіді спікерів та спілкування з учасниками конференції справили на представників Інституту велике враження та подарували відчуття причетності до великої і серйозної справи.

Четвер, 24 травня 2018