В Інституті проведено студентську науково-практичну конференцію PDF

Відповідно до Плану наукових і науково-практичних конференцій, семінарів та олімпіад, що проводяться підрозділами  Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” у 2018 році в Інституті з 15 по 17 травня 2018 року проведено студентську науково-практичну конференцію “Актуальні питання застосування спеціальних інформаційно-телекомунікаційних систем”.

У рамках означеного заходу проведено засідання секцій “Безпека інформації”, “Управління інформаційною безпекою”, “Проблеми сучасних телекомунікацій”, “Перспективні напрямки розвитку технічної експлуатації систем та засобів спеціального зв’язку”, “Актуальні питання забезпечення кібербезпеки”.

Під час засідань секцій здійснено більше 130 доповідей. Особливу зацікавленість та обговорення визвали доповіді на теми:

Неасимптотичні оцінки ймовірності помилкового розшифрування повідомлень в криптосистемі NTRUEncrypt при фіксованому ключі;

Спосіб застосування технології SCAP для здійснення управління вразливостями інформаційної безпеки;

Принцип формування шаблону APT атаки;

Аналіз сталості характеристик клавіатурного почерку користувача в системах біометричної автентифікації;

Автоматизація процесу взаємодії IDS та систем накопичення вразливостей в рамках аудиту інформаційної безпеки;

Інтеграція процесу розвідки кіберзагроз (CTI) у системи інформаційної безпеки об’єктів критичної інфраструктури та інші.

Результати конференції засвідчили належний рівень підготовки її учасників, високу зацікавленість магістрів науковою і науково-технічною діяльністю за передовими напрямками підготовки.

Всім учасникам конференції бажаємо здобуття нових наукових результатів!

Четвер, 17 травня 2018