Успіх курсантки Інституту у конкурсі «Королева КПІ 2018» PDF

10 травня 2018 року у ЦКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся  грандіозний студентський конкурс краси, ніжності та інтелекту, у якому найкрасивіші та найспокусливіші дівчата університету змагалися за титул «Королева КПІ 2018». Вже вкотре це свято проводиться за ініціативи Студентської ради КПІ ім. Ігоря Сікорського.

20 найчарівніших дівчат зійшлися на подіумі перед очима найбільшого і найкращого університету країни, представляли свій факультет та змагалися за корону.

Поки красуні напружено готувалися до вирішальної миті, з усіх усюд КПІ та поза його межами йшли активні голосування та коментарі з приводу кожної учасниці. Нашу ж конкурсантку підтримували не тільки близько сотні студентів і курсантів Інституту у залі, що вміщує 1700 осіб, але й активно голосували за неї у соціальній мережі "InRating".

Завдяки такій потужній підтримці курсантка 2-го курсу нашого Інституту,  перемогла одразу у трьох номінаціях: «Міс інтернет», «Міс глядацьких симпатій» і отримала титул «Miss InRating» та цінний приз.

Близько трьох годин тривало свято – фінал конкурсу «Королева КПІ 2018», безліч гарних виступів творчих колективів, драйвовий гумор ведучих, чудова атмосфера заходу і нагородження переможниць у різних номінаціях зробили його справді незабутнім для всіх учасників.

Ніхто не залишився байдужим на святі жіночості та краси – безмежна кількість емоцій, гарний настрій, напружені конкурси принесли задоволення усім гурманам справжньої краси.

Вітаємо нашу супер-красуню та дякуємо організаторам і спонсорам за прекрасне шоу!

П'ятниця, 11 травня 2018