Вшанування військовослужбовцями Держспецзв'язку ветеранів Другої світової війни PDF

Щороку, 8 травня у День пам’яті та примирення та 9 травня у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, ми низько вклоняємося пам’яті тих, чиє життя забрала Друга світова війна, вшановуємо ветеранів війни, які сьогодні з нами, за героїзм та пролиту кров задля Великої Перемоги над нацизмом, над насиллям та воєнним лихоліттям.

На початку травня 2018 року курсанти Інституту взяли участь у заході Адміністрації Держспецзв’язку та вшанували ветеранів з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Під час візиту ветеранам були висловлені слова вдячності та пошани й найщиріші побажання добра, міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя та злагоди, а також вручені квіти від керівництва та особового складу Держспецзв’язку.

 

Дорогі ветерани! Учасники Другої світової війни!

 

Подвиг ваш – безсмертний, а наша вдячність Вам – безмежна!

 

Ваша стійкість і мужність, життєвий досвід, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це безперечний приклад для наслідування. Особовий склад Інституту робить усе від нього залежне для збільшення обороноздатності України та її безпеки у межах поставлених завдань.

 

Сьогодні, у нелегкий для України час, нове покоління українців з відчуттям власної гідності бореться за свої права та свободи і віддає своє життя за Україну, за її незалежність і цілісність.

 

Ми пам'ятаємо та усвідомлюємо, що той, хто захищає свою землю, непереможний!

 

Вічна пам'ять і слава героям!

Слава захисникам України!

          Слава Україні!

Вівторок, 08 травня 2018