Урочисті збори Університету з нагоди 73-ї річниці Великої Перемоги PDF

У ці дні ми разом з народами світу відзначаємо День пам'яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8 травня 2018 року, у Залі засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського, відбулися  урочисті збори з нагоди 73-ї річниці Великої Перемоги, в яких взяли участь особовий склад Інституту – офіцери, учасники бойових дій та курсанти.

Співробітники, студенти університету та військовослужбовці Інституту вітали своїх колег – ветеранів Другої світової війни та учасників АТО, трудівників тилу, дітей війни, ветеранів Збройних Сил.

З вітальними словами звернувся до присутніх ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський. Він зазначив: «Сьогодні ми знову і знову повертаємось серцем і пам’яттю до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз засягнути кому ми зобов’язані мирним небом, можливістю жити і ростити дітей, онуків та правнуків.

Віддаємо данину пошани і вдячності тим, хто в ті трагічні роки поклав на вівтар перемоги найдорожче, хто пішов у вічність заради життя і майбутнього свого народу та всього людства….»

Ветеранів також привітала курсант другого курсу Інституту Анастасія Брика та голова Ради ветеранів КПІ ім. Ігоря Сікорського, ветеран Збройних Сил Юрій Нестеренко.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих на полях Другої світової війни та в боях на сході України. Від імені всіх, хто зібрався в Залі засідань Вченої Ради, офіцери і курсанти Інституту поклали квіти до монументу загиблим у боях Другої світової війни студентам, викладачам і працівникам КПІ та до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Лейтмотивом заходу стала думка, що випускники Київського політеху різних поколінь зробили неоцінений внесок в обороноздатність країни, у справу Перемоги, своєю бойовою звитягою та напруженою працею в тилу, своїми знаннями та інженерними досягненнями наблизили цю перемогу.

Завершився захід для ветеранів і гостей свята концертом, який дали учасники художніх колективів Центру культури і мистецтв університету.

 

Слава захисникам України різних часів!

          Слава Україні!

Вівторок, 08 травня 2018