Інститут взяв участь в урочистих заходах Солом’янського району міста Києва з нагоди Дня пам’яті та примирення та 73-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні PDF

8 травня 2018 року Інститут взяв участь у заходах Солом’янського району міста Києва з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що пройшов у парку
ім. М. Островського.

Цей захід був присвячений пам’яті мільйонів людей, які своїм життям  зупинили поширення нацизму, Другу світову війну та принесли людству мир і надію, усім загиблим і зниклим безвісти у вихорі воєнного лихоліття і тим, хто вижив, пройшовши пекельні кола Другої світової війни.

У програмі заходу були урочиста хода з групою прапороносців та покладання квітів до Солом’янського меморіалу загиблим воїнам у роки Великої Вітчизняної війни.

На знак пам’яті та пошани відбулося урочисте проходження курсантів під прапором Інституту.

Усі бажаючі долучилися до майстер-класів з виготовлення об’ємного символу свята «Червоний мак», ляльки-мотанки та паперових голубів і долоньок миру та змогли написати символічну листівку «Щоб ти хотів побажати і за що подякувати ветеранові».

Захід був урочистим і водночас душевним, а створенню особливої атмосфери посприяли святковий концерт та частування учасників стравами з польової кухні.

Підсумком заходу стало усвідомлення його учасниками того, що сучасні покоління зобов’язані зробити все, щоб пам’ять про цей безсмертний подвиг жила вічно у серцях прийдешніх поколінь. А наш обов’язок – вшанувати кожного, хто віддав заради України найцінніше – життя.

Слава Україні!

Героям слава!