Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників PDF

Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації  Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут
імені Ігоря Сікорського» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників:

заступник начальника інституту (з навчальної роботи) – 1;

заступник начальника інституту (з наукової роботи) – 1.

Відповідно до Переліку типових посад військовослужбовців Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та професійно-кваліфікаційних вимог до них, затверджених наказом Адміністрації Державної служби спеціального звʼязку та захисту інформації України від 30 грудня 2015 року №839, для зазначених посад встановлені такі кваліфікаційні вимоги: вища освіта, освітній ступінь магістра відповідної кваліфікації, наявність наукового ступеня та/або вченого (почесного) звання. Стаж служби на керівних посадах або роботи у сфері науково-педагогічної діяльності у вищих навчальних закладах, науково-дослідних установах не менше ніж 3 роки. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.

Особи, які претендують на заміщення зазначених вище вакантних посад, повинні відповідати відомчим вимогам щодо військовослужбовців Держспецзв’язку та пройти поглиблене вивчення.

Із переліком необхідних документів, які подаються на конкурс, та додатковими вимогами до кандидатів можна ознайомитись у відділі кадрової роботи Інституту, тел. 204-84-01.

Термін подання документів: до 4 червня 2018 року.

Адреса Інституту: вул. Верхньоключова, 4, м. Київ, 03056.

П'ятниця, 04 травня 2018