Вітаємо курсантів Інституту – ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Кібербезпека» PDF

Команда Інституту взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі «Кібербезпека», що проходив 24-27 квітня 2018 року в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.

На олімпіаді були представлені команди 12 провідних закладів вищої освіти України, які готують фахівців у вказаній галузі.

У командному заліку за сумою балів з усіх дисциплін команда Інституту зайняла ІІІ місце. Крім того, курсант Інституту зайняла ІІІ місце з дисципліни «Технічні засоби захисту інформації» в індивідуальному заліку.

Керівництво та особовий склад Інституту щиро вітає призерів олімпіади та тренера – т.в.о. заступника завідувача спеціальної кафедри № 1 Сторчака Антона Сергійовича!

П'ятниця, 04 травня 2018