Вітаємо курсантів Інституту – призерів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Кібербезпека» у 2017/2018 навчальному році. PDF

Команда Інституту результативно взяла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Кібербезпека».

На конкурс було представлено роботи «Програмний модуль для захисту комп’ютерних даних на основі використання клавіатурного почерку користувача» та «Оцінки ймовірності оборотності випадкових многочленів, що використовуються у модифікованій версії криптосистеми NTRU».

Серед 40 конкурсних робіт студентів провідних закладів вищої освіти наукові розробки курсантів Інституту були визнані, як найкращі. Під науковим керівництвом доцента спеціальної кафедри № 5 к.т.н., доцента Євецького Віктора Леонідовича та професора спеціальної кафедри № 1 д.т.н., доцента Олексійчука Антона Миколайовича наші курсанти посіли I місця.

Щиро вітаємо курсантів-призерів та їх талановитих керівників з новим успіхом!

П'ятниця, 04 травня 2018