Черговий навчальний семінар-практикум з іноземної мови PDF

Представники  Міжнародного освітнього центру Dinternal Education провели для курсантів Інституту черговий навчальний семінар-практикум.

Під час семінару курсанти мали унікальну можливість не лише підвищити рівень своєї мовної підготовки, а  і отримати актуальну інформацію про сучасні світові системи мовного тестування.

Найактивніші учасники отримали сертифікати та подарунки від Лондонської школи англійської мови.

Ініціатори заходу – викладачі кафедри англійської мови технічного спрямування № 2 факультету лінгвістики Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" Жицька Світлана Анатоліївна, Єфімова Ольга Миколаївна, Сокирська Ольга Сергіївна та Буга Світлана Юріївна, які сумлінно готують майбутніх офіцерів Держспецзв’язку до проходження тестування з англійської мови для отримання сертифікату СМР2 за стандартами НАТО STANAG6001.

Вівторок, 10 квітня 2018