Визначено Міс ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського 2018 PDF

04 квітня 2018 року в Центрі консолідації студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся конкурс краси, грації та жіночності – “Міс ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського 2018”.

Під час проведення змагань за титул першої красуні-розумниці Інституту, було розвіяне твердження, що військова служба, краса та грація – поняття не сумісні.

За цей титул змагалися шестеро дівчат, які без перебільшення зачарували глядачів та авторитетне журі своєю кмітливістю, красою і талантами.

Конкурсна програма передбачала: інтелектуальний конкурс, представлення домашнього завдання, виконання танцю тощо.

У перервах між виступами конкурсанток курсанти Інституту презентували свої творчі таланти.

За підсумками голосування журі та завдяки потужній підтримці друзів корона  “Міс ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського 2018”, разом із номінацією “Міс Глядацьких симпатій”, дісталися представниці 2 курсу.

Інші учасниці здобули титули:  Міс Грація, Міс Образ, Міс Артистичність”, “Міс Оригінальність,Міс Фотогенічність.

Вітаємо усіх конкурсанток та бажаємо їм здійснення найзаповітніших мрій!

Також дякуємо:

ü    організаторам – за чудове свято і прекрасне шоу;

ü    радіо КПІ – за святковий настрій;

ü    профкому студентів “КПІ ім. Ігоря Сікорськогоза приємні подарунки для учасниць конкурсу!

Впевнені, що безліч емоцій, гарний настрій та цікаві конкурси принесли задоволення усім шанувальникам справжньої краси.

Інтелект, грація та жіночність перемагають!

П'ятниця, 06 квітня 2018