Виставка "Великодні барви" в Інституті PDF

Виставка великодніх атрибутів, виготовлених власноруч курсантами та студентами, відкрилася в Інституті напередодні найвеличнішого свята християнства.

Протягом тижня дівчата, які проживають у гуртожитку, під наставництвом курсового офіцера готувалися до великодньої виставки, опановували складні автентичні техніки писанкарства, виготовляли атрибути до свята Пасхи. Кожна писанка, створена курсантами Інституту, є неповторною.

Виставку, присвячену Святу Воскресіння Христового, розгорнуто на першому поверсі Інституту. Її експозиція налічує понад 50 експонатів: авторські писанки, вишиті великодні рушники, плетені кошики, тематичні предмети декору тощо.

Захід проведено з метою популяризації українських народних традицій, пропагування національного декоративно-ужиткового мистецтва, вивчення культурних традицій нашого народу.

Незвичне для сучасної молоді дійство створило атмосферу свята та подарувало учасникам позитивні емоції, адже наближення Пасхи  наповнює нас позитивною енергією та дарує надію на краще!

Фоторепортаж з виставки додається.

Четвер, 05 квітня 2018