Тестування за стандартами НАТО STANAG 6001 PDF

3 квітня 2018 року курсанти Інституту, які здобувають вищу освіту за ступенем магістр, пройшли тестування з англійської мови з метою отримання сертифікату СМР2 за стандартами НАТО STANAG 6001.

Тестування відбувалося у Навчально-методичному центрі мовної підготовки військовослужбовців сектору безпеки та оборони України.

Успішні результати випробувань – об’єктивне підтвердження якісного рівня володіння іноземною мовою курсантами Інституту – майбутніми офіцерами Держспецзв’язку!

Щиро дякуємо викладачам кафедри англійської мови технічного спрямування № 2 факультету лінгвістики Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" Жицькій Світлані Анатоліївні, Єфімовій Ользі Миколаївні та Сокирській Ользі Сергіївні за чудову підготовку наших курсантів!

Середа, 04 квітня 2018