Культурно-освітні події Інституту у березні 2018 року PDF

Яскравим і насиченим, як і завжди, є культурно-освітнє життя Інституту.

У березні 2018 року, згідно з планом заходів виховної та соціально-психологічної роботи, курсанти та студенти Інституту відвідали низку музеїв нашого міста.

У Національному музеї Тараса Шевченка екскурсанти були щиро вражені творчістю Тараса Григоровича як художника та з цікавістю ознайомилися з історичною будівлею музею.

Національний музей «Чорнобиль» справив на студентів та курсантів Інституту, які його відвідали, незабутнє враження. Хлопці та дівчата, які народилися вже після аварії на Чорнобильській АЕС, усвідомили весь масштаб та наслідки Чорнобильської катастрофи через трагічні долі сотень тисяч її учасників, свідків і жертв.

Відвідавши Державний політехнічний музей при КПІ ім.Ігоря Сікорського, мали можливість відчути себе частиною великої родини його студентів та випускників.

Екскурсія до Музею театрального, музичного та кіномистецтва України дала змогу заглибитися в історію вітчизняного мистецтва.

Цікавим та пізнавальним було відвідування Музею сучасного мистецтва України – першого у нашій державі приватного музею сучасного мистецтва.

Особливе враження залишилося після знайомства з PinchukArtCentre – міжнародним центром сучасного мистецтва XXI сторіччя, який є також відкритою платформою для митців, мистецтва та суспільства.

Відчуття тепла рідної домівки залишилось після знайомства з творчістю Євгенії Гапчинської у її галереї. Сама художниця позиціонує себе як «постачальника щастя № 1».

Весняний театральний сезон особовий склад Інституту відкрив переглядом вистав Київського академічного театру на Липках та Київського академічного театру «Колесо». Відвідування театральних вистав – завжди свято і можна стверджувати, що і цього разу свято відбулося.

Окремою яскравою подією нашого культурно-освітнього життя стала участь команди Інституту у ¼ фіналу «Ліги сміху КПІ». Курсанти отримали безліч позитивних емоцій під час виступу команди Інституту та інших команд-учасниць.

Це поки все за березень 2018 року.

Попереду нові цікаві заходи!

П'ятниця, 30 березня 2018