24 березня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ" . Початок о 10 годині. Для попередньої реєстрації заповніть форму на сайті (натисніть сюди).

Відвідування театрів міста Києва PDF

Вже багато років особовий склад Інституту має можливість відвідувати на безоплатній основі такі відомі своїм неперевершеним репертуаром та професійним акторським складом театри міста Києва, як: Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки, Київський академічний театр на Липках, Київський академічний драматичний театр на Подолі та Київський академічний Молодий театр.

У лютому курсанти та студенти мали можливість насолоджуватися такими талановитими постановками Київського академічного театру на Липках,  як «Місто», «Білоксі-блюз», «Вишневий сад», «Перетворення» та Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки – «Насмішкувате моє щастя» і «Всюди один».

Також курсанти побували на комедії «Примадонни» Київського академічного театру КОЛЕСО. 

         Дякуємо керівництву і акторам театрів за професіоналізм, майстерність, любов до своєї справи та можливість відвідувати такі відомі театри нашого міста!

П'ятниця, 02 березня 2018