Виховні та культурно-освітні заходи лютого в Інституті PDF

Відповідно до плану виховної та соціально-психологічної роботи у лютому 2018 року, курсанти та студенти Інституту продовжили відвідування Музею історії та розвитку спеціального зв’язку, Національного науково-природничого музею Національної академії наук України та Державного політехнічного музею при КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Побували на цікавих і пізнавальних екскурсіях у Національному музеї Тараса Шевченка та Національному художньому музеї України.

Незабутнє враження на майбутніх офіцерів справила зустріч з учасником подій АТО Володимиром Назаренком, який поділився  спогадами про оборону плацдарму, оточення, поранення та вихід із Дебальцівського котла. Захід відбувся у Національному музеї історії України у Другій світовій війні. Меморіальному комплексі.

Слід зазначити, що  курсанти старших курсів відвідують музеї, виставки та історичні пам’ятки Києва за своїм вподобанням, і серед них проходить конкурс на більш активне та ініціативне відвідування цікавих і визначних місць. У лютому вони побували у музеї програмного забезпечення та комп'ютерів (Software and Computer Museum) і музеї досягнень братів Кличків. Сподіваємося, що такий підхід до проведення вільного часу курсантів позитивно вплине на розвиток їх культурного світогляду та естетичного смаку.

Не обійшлося без розваг і гумору, а саме: курсанти побували на Святі масляної у парку «Орлятко», де  взяли участь у конкурсах, скуштували смаколики та насолоджувались концертною програмою колективів художньої самодіяльності; на «Шоу братів Шумахерів» в КНУБА отримали безліч позитивних емоцій і гарний настрій!

Щиро дякуємо організаторам та працівникам закладів за надану можливість відвідати ці заходи!

П'ятниця, 02 березня 2018