Курсанти вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні PDF

20 лютого 2018 року особовий склад Інституту долучився до меморіальних заходів з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

Разом із учасниками Революції Гідності, ветеранами АТО, керівництвом, співробітниками і студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського, військовослужбовці Інституту пройшли урочистою ходою до пам’ятника Героям Небесної Сотні та вшанували хвилиною мовчання і покладанням квітів пам’ять усіх загиблих на Майдані.

Учасники церемонії, на чолі із першим проректором КПІ ім. Ігоря Сікорського Юрієм Івановичем Якименком, поклали квіти до меморіальних дошок випускнику факультету інформатики та обчислювальної техніки Сергію Бондареву – Герою України (посмертно) та студенту факультету соціології і права Юрію Поправку – Герою України (посмертно).

Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях.

Вівторок, 20 лютого 2018