Профорієнтаційні заходи КПІ ім. Ігоря Сікорського PDF

10 лютого 2018 року  військовослужбовці Інституту долучились до проведення профорієнтаційних заходів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»: «День відкритих дверей» та «Школа абітурієнта».

Загальні збори у Великій фізичній аудиторії відкрив перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Юрій Іванович ЯКИМЕНКО.

Представники Приймальної комісії Університету надали вичерпну інформацію про вступну кампанію 2018 року та Всеукраїнську олімпіаду для абітурієнтів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Зацікавленість абітурієнтів викликали інтерактивні лекції молодих викладачів у «Школі абітурієнта – 2018».

Майбутнім вступникам до Інституту  курсанти нагадали, що реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання триває до 19 березня 2018 року.

Перелік  конкурсних предметів зовнішнього незалежного оцінювання  для вступу на навчання з метою здобуття вищої освіти в  Інституті:

1.Українська мова і література

2.Математика

3.Фізика або Іноземна мова.

Шановні вступники! Нехай Ваш задум стати курсантом саме нашого Інституту обов’язково втілиться в життя!

Запрошуємо Вас та Ваших батьків на  День відкритих дверей, що відбудеться 24 березня 2018 року за адресою:

вул. Верхньоключова, 4, м. Київ, 03056.

Попередня реєстрація на веб-сайті Інституту та за телефоном 0936099819.

Субота, 10 лютого 2018