Відкриття меморіальної дошки на честь Героя України генерал-майора Максима Шаповала PDF

Сьогодні, 9 лютого 2018 року, у ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася урочиста церемонія відкриття меморіальної дошки на честь Героя України генерал-майора Максима Шаповала, який від початку російської збройної агресії виконував завдання із захисту незалежності й територіальної цілісності України, був учасником найважчих боїв та особисто очолював групу спецпризначенців, що однією з перших увійшла до Донецького аеропорту. Його життя трагічно обірвалося 27 червня 2017 року внаслідок підступного терористичного акту.

У заході з ушанування памяті героя взяли участь: його дружина Ірина Шаповал, Голова Держспецзв’язку України генерал-лейтенант Леонід Євдоченко, ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Михайло Згуровський, народний депутат України Олександр Данченко, заступник начальника ГУР Міністерства оборони України генерал-майор Ілля Павленко, бойові побратими та курсанти.

Право відкрити меморіальну дошку було надане курсантам – відмінникам навчання, батьки яких брали участь в антитерористичній операції.

Присутні вшанували пам’ять героя та всіх загиблих за незалежність нашої держави хвилиною мовчання й покладанням квітів до меморіальної дошки.

Освятив  пам’ятний знак митрофорний протоієрей УПЦ КП Павло Стародуб.

Слава Україні! Героям слава!

П'ятниця, 09 лютого 2018